Kate hasta, ortaya çıkmıyor… ‘Öteki kadın’ her yerde… Yasak aşk söylentileri yine alevlendi

Ama diğer yandan bir de hayatın devamlılığı durumu var.

Kate, kapalı kapılar ardında iyileşmeye çalışırken ailenin geri kalan üyeleri de her zamanki gibi görevlerinin başına döndü. Açılışlara, partilere katılıyorlar, halkın karşısına çıkıp onlarla bir araya geliyorlar.

Prens William ile evlendiği 2011 yılından bu yana Kate Middleton, ailenin en gözde üyesi olarak biliniyor.

Büyük olasılıkla sıradan bir ailede dünyaya gelip bu konuma ulaşması onu halkla daha da yakınlaştırdığı için dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı var.

Bütün bunları zaten herkes biliyor.

Fakat Galler Prensesi Kate’in konumunda olan herkesin başına geldiği gibi o da bazı tatsız söylentilerin merkezinde yer alıyor. Özellikle de hastalandığı için uzun süre gözlerden uzak kaldığında bu söylentiler kelimemin tam anlamıyla “arşa yükseldi.”

YASAK AŞK SÖYLENTİLERİ YİNE ALEVLENDİ
Artık herkesin ezbere bildiği gibi Kate’in kocası Prens William, uzun süredir aile dostlarının karısı Rose Hanbury ile yasak aşk yaşadığı iddialarıyla gündemde.

Hatta Kate bir video aracılığıyla kanser olduğunu açıklamadan önce de bu yüzden William ile sert bir tartışmaya girip evi terk ettiği söylentileri bile çıkmıştı.

Son birkaç yıldır bitmeyen, zaman zaman yeniden alevlenen bu yasak aşk söylentileri bugünlerde yine gündemde.

Bunun nedeni de Kate Middleton ortada görünmezken; Rose Hanbury’nin kraliyet ailesinin katıldığı bazı etkinliklerde yer alması. Hem de Kraliçe Camilla’nın hemen yanı başında.

Kocası Markiz David Cholmondeley, Kral Charles ile sadece aile dostu değil aynı zamanda yakın çalışma arkadaşı da olduğundan aslında Rose’un da böyle etkinliklerde görülmesi gayet normal.

Ama Kate ortalarda olmadığı, onun yerine Rose etkinliklerde yer aldığı için de bu yasak aşk söylentileri yine alevlendi.

CAMILLA İLE KAHKAHALI SOHBET
40 yaşındaki Rose Clohmondeley, geçen hafta sonu yapılan Badminton At Yarışları’nda görüntülendi. Maviler giyinen Cholmondeley’in Kraliçe Camilla ile samimiyeti ve kahkahalı sohbeti de dikkat çekti.

Söylentiler öyle bir hale geldi ki Rose’un mavi kıyafetinin bile Camilla’nın elbisesiyle renk uyumu içinde olması bile konuşma konusu oldu.

Bu arada Rose Cholmondeley, bu etkinlikten birkaç gün sonra yine Charles ile Camilla’nın yanı başında görüldü. Bu kez yanında kocası David de vardı.

Önceki gün St. Paul Katedrali’nde düzenlenen törende Cholmondeley çiftinin oğlu da önemli bir görev üstlendi. 

SÖYLENTİLER 2019’DAN BU YANA ORTADA DOLANIYOR
Rose Hanbury’nin adı 2019 yılından bu yana William ile yasak aşk söylentisine karışmış durumda. Galler çiftinin üçüncü bebeği Louis’nin dünyaya gelmesinden bir süre sonra hayranlarını şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

Buna göre William, karısı Kate’i üçüncü hamileliği sırasında aldatmıştı. Yasak aşk yaşadığı kişi ise aile dostları ve komşuları olan, sık sık görüştükleri Rose Hanbury’ydi. Yani Cholmondeley Markisi David Rocksavage’ın eşi ve üç çocuğunun annesi.

Henüz 30’lu yaşlarında olan Rose Hanbury ile kendisinin iki katı yaşındaki kocası Rocksavage, Kate ve William’ın Anmer Hall’deki konutuna komşu bir malikanede yaşıyordu. Bu aristokrat aile ile William ve Kate arasında sıkı bir dostluk oluştu kısa sürede. Ki zaten bir soylu olan Rocksavage, kraliyet ailesine hiç de uzak biri değildi.

İlk iddialar ortaya atıldığında özellikle çiftin hayranları için büyük bir şok oldu. Çünkü onlara göre annesi Diana, babası Charles tarafından dünyanın gözleri önünde aldatılan William, asla böyle bir şey yapmazdı. Annesinin yaşadıklarını Kate’e yaşatmazdı.

Ama öte yandan bu tür söylentilere sık sık yer veren In Touch dergisine göre olay gerçekti. Hatta yine yayın organının iddia ettiğine göre Kate, bu konuda kocasıyla yüzleşmiş ve William da ‘bunun doğru olmadığını ama yapabileceği bir şey de bulunmadığını’ söylemişti. Üstelik de gülerek.

‘YARALAYICI SÖYLENTİLER’ YALANLANDI AMA KAFA KARIŞTIRAN GELİŞMELER OLDU
Aslına bakılırsa bu konu basında iyiden iyiye alevlenirken ihaneti doğrulayacak hiçbir kanıt da yoktu. Hatta İngiliz Daily Mail gazetesi, her iki tarafın da bu konuda yasal olarak bazı girişimlerde bulunacağını belirtip “Bu yaralayıcı söylentiler kesinlikle yalan” diye yazdı.

Ama yine de aldatma söylentileri bitmek bilmedi. Üstelik kafaları karıştıran başka bir gelişme oldu. Kate ile William, Rose ve kocası David Rocksavage ile bütün ilişkilerini kesti. Hatta Anmer Hall’daki konutlarından taşındı. Bütün bunlar da bazı yorumlara göre iddiaların doğruluğunun kanıtıydı. Tabii ki Kate ile William, bu konuda “ser verip sır vermedi.”

İHANETE UĞRAMANIN ÜZÜNTÜSÜ MÜ?
Bu söylentiler hakkında yorum yapanların bazıları Kate’in gittiği bazı ziyaretlerde her zamankinden daha solgun ve yorgun görünmesini, ihanete uğramanın yüküne bağladı.

Kocasıyla katıldığı bir etkinlikte kameralar karşısında belki de farkında olmadan yaptığı bir hareket, Kate’in evliliğinin dışarıdan göründüğü kadar mutlu olmadığına kanıt olarak gösterildi. Tam da aldatma iddialarının şok etkisi yarattığı ilk dönemde yaşandı bu ilgin olay.

Kate ile William, görevlerinin bir parçası olarak ünlü aşçı Mary Berry’nin programına konuk oldu. Aslında her ikisi de “ağzı kulaklarında” denilecek şekilde gülüp Berry ile sohbet ediyordu.

Ama o sohbet sırasında William, elini karısının omuzuna koydu. İşte o anda Kate beklenmedik bir hareket yaptı ve onun elini geri itti. Bu durum da Kate’in artık bazı duygularını içinde tutamadığı, istemsiz olarak Wililam’a tepki gösterdiği şeklinde yorumlandı.

YASAK AŞK SÖYLENTİSİ PEŞLERİNİ BIRAKMIYOR
Aradan üç koca yıl geçti ama bu aldatma söylentileri çiftin peşini bir türlü bırakmadı. Son zamanlarda ise bazı dedikodu sitelerinde başka bir söylenti dolaşmaya başladı. Üstelik de bu yılın şubat ayında.

Buna göre William, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Rose Hanbury ile geçirmişti. O dönemlerde Kate de bir ziyaret sırasında, kocasının kendisine özel günlerde çiçek verme geleneğine sahip olmadığını söylemesi ortalığı yine hareketlendi.

Kate Middleton, geçen yıl Güney Kore devlet başkanının karşılandığı resmi törende bir “bacak şov” yapmıştı. O dönemde bu görüntü “Kate bir şeylerin intikamını alıyor” diye yorumlanmıştı.

?

SÖYLENTİLERİ, HARRY İLE MEGHAN CEPHESİ Mİ YAYIYOR?
Bu konudaki bir başka görüş ise bu aldatma söylentilerini yayanların Prens Harry ile Meghan Markle cephesi olduğu.

Daha doğrusu bunu yapanlar Harry ile Meghan’ın taraftarları. Zaten sosyal medya platformlarında durup durup bu söylentileri alevlendirenler Harry ile Meghan’ın taraftarı olduğu bilinen hesaplar.

Bu yorumları yapanlar, William ile Rose Hanbury arasındaki yasak aşk söylentilerinin de ilk kez 2019 yılında, yani Harry ile Meghan’ın evlenmesinden sonra ortaya çıktığını hatırlatıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir