Mehmet Ali Erbil, 40 yaş küçük aşkı Gülseren Ceylan’a seslendi: Benimsin!

Ünlü şovmen Şovmen Mehmet Ali Erbil (67) ile 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan, geçtiğimiz sene ilişkilerini sonlandırma kararı almıştı. Ceylan, ayrılığın ardından “Ciddi ilişki yaşanacak bir insan değilmiş. Çok başına buyruk bir insan Mehmet Ali. Ben öyle bir insan değilim” demişti.

“Dört aylık bir ilişkimiz olduğu için, aynı evde yaşadığımız için kopmamız biraz zor oldu” şeklinde konuşan Ceylan ile Erbil ayrılığa uzun süre dayanamayarak, 2024’ün ilk günlerinde tekrar bir araya gelmişti.

EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK!

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Mali, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda evliliğe yeşil ışık yakarak, “Tekrar evlenip çocuk sahibi olmak isterim. Çocuk yeniden hayata gelmek gibi bir şey, çocuklarımın da hoşuna gider bu. Ailemize yeni bir enerji, yeni bir heyecan katar” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü çift, son olarak Mehmet Ali Erbil’in 1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi.

“SADECE SEN DEĞİLSİN”

Gülseren Ceylan ile sarmaş dolaş bir halde çekilen karelerini Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınlayan Erbil, sevgilisini de etiketleyerek şu mesajı yazdı:

Sen sadece sen değilsin, bensin; benimsin.

“MEHMET ALİ BENİ KISKANIYOR”

Öte yandan Gülseren Ceylen geçtiğimiz hafta katıldığı bir YouTube programında Mehmet Ali Erbil’in kıskanç biri olduğundan bahsederek; “Kısa giyinmiyorum artık bir yere giderken. ‘Ben Türk erkeğiyim, kıskanırım sevdiğimi’ diyor” şeklinde konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir