Ünlü pop yıldızı Fortnite’a geliyor!

Fortnite Festival’ın üçüncü sezonuyla birlikte heyecan verici gelişmelerin müjdesi verildi. Bu sezonda Fortnite ‘a pop müzik dünyasının genç ve yetenekli ismi Billie Eilish ‘in geleceği resmen duyuruldu. Gelin kostümüne bir göz atalım.

Billie Eilish ‘in Fortnite ‘a gelmesiyle birlikte Rockband 4 kontrol cihazları için de uyumluluk getirildi

Fortnite yeni festival sezonu boyunca, oyuncular Billie Eilish tarzına ve müziğine odaklanmış bir dizi içerikle karşılaşacaklar. Eilish’in ikonik görünümlerini ve tarzını yansıtan kıyafetler, emojiler, enstrümanlar ve daha fazlası oyuncuları bekliyor olacak.

Ayrıca oyuncular bu sezonun Festival Görevlerini tamamlayarak özel ödüller kazanabilecekler. Ücretsiz bir ödül takibi sunulmasının yanı sıra oyuncular, Premium Ödül Takibi’ne geçerek ekstra ödüllerin kilidini açabilecekler.

Güncelleme sadece müzik ve içerikle sınırlı değil. Oyuncular artık Rock Band 4 gitar kontrol cihazlarını da kullanabilecekler. PlayStation, Xbox ve PC kullanıcıları bu özellikten yararlanabilecekler ve yeni şarkı bölümleri olan Pro Lead ve Pro Bass’i deneyimleyebilecekler.

Ek olarak Epic Games’in Fortnite Festival sezon 3’ünde bir dizi kalite yaşam iyileştirmesi sunması da bekleniyor. Bu iyileştirmeler, oyunun genel deneyimini daha akıcı ve eğlenceli hale getirecek. Geliştirilmiş performans, daha hızlı yükleme süreleri ve daha iyi bir kullanıcı arayüzü gibi özellikler sunulacak.

Yeni Fortnite sezonunda Billie Eilish ‘in gelmesinin yanı sıra oyuncuların bu sezon boyunca müzik dolu bir serüvene çıkacakları kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir